21932
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21932,stockholm-core-2.2.9,select-theme-ver-8.8,ajax_updown,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive

TAK Kadıköy

TAK Kadıköy

www.takortak.org

Yenilikçi ve yaratıcı fikirlerin uygulamaya geçtiği buluşma ortamı TAK Kadıköy, fikirleri olan Kadıköylüler, yaratıcılığı olan tasarımcılar, becerileri olan gönüllüler,  geleceğim var diyen öğrenciler ve olanakları olan destekçileri bir araya getirerek, Kadıköy’ün problemlerini, ulusal ve uluslararası işbirlikleri kurarak ve  tasarımın gücüyle çözmeyi amaçlıyor.

Kadıköy’ün mekansal sorunlarının çözümünde strateji ve tasarım kavramlarını bir araya getirerek, stratejik tasarım yönetimi yaklaşımı ile yürütülen TAK, kamu (Kadıköy Belediyesi), özel (Kentsel Strateji) ve sivil (ÇEKÜL Vakfı) sektör işbirliği ile yürütülen bir Tasarım Atölyesidir.

İşbirliği ve gönüllülük temel prensiplerini benimseyen TAK’ın amacı, Kadıköylülerin her ölçekteki karar süreçlerine katılımının sağlanarak, yaşam kalitesinin artırılmasıdır. TAK, proje ve programlarını Tasarım, Araştırma ve Katılım temaları altında oluşturmuştur.

Kategori

Atölye