24421
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-24421,stockholm-core-2.2.9,select-theme-ver-8.8,ajax_updown,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-7.2,vc_responsive

Hacıbektaş 2023 Vizyon Planı

Hacıbektaş 2023 yılına farklı bir vizyon ve strateji ile farklı hazırlanmalı. Farklılık; Bektaşi felsefesinin temel kavramları ile günümüzün değişen kavramlarının harmanlandığı ‘ortak değerler, ortak kavramlar, ortak vizyon’ yaklaşımı ile hazırlanacak bir çalışma olmalı.

Bektaşi felsefesini baz alarak yazılacak Hacıbektaş hikayesi, Anadolu coğrafyasının tüm kültürleri ve değerlerini kapsamalı, Hacıbektaş’ı; Anlamalı, Planlamalı ve Tasarlamalı’yız. O nedenle, Hacıbektaş’ın geleceğinin kurgulanması için Tasarımcılar Kapadokya’da buluşmamızda ‘genç tasarımcılar’ tarafından önerilen çalışmaları baz alarak Vizyon Planı önerisini sunmaktayız.

Katılımcı ortamlarda hazırlanacak Taslak Vizyon Planı, Hacıbektaş Vizyon Planı halini almalı. Vizyon Planı, Hacıbektaş Stratejik Planı ile uyumlu hazırlanmalı.

Kategori

Vizyon

Etiketler

hacıbektaş, stratejik plan, vizyon planı